Spoštovani starši,

za nami je že tretji teden pouka na daljavo in najmanj eden nas še čaka.

Verjetno ste v medijih zasledili, da je ministrica s sklepom določila, da bo v tem šolskem letu le eno ocenjevalno obdobje, ki bo trajalo med 1. 9. 2020 in 24. 6. 2021 (oziroma za devetošolce do 15. 6. 2021). To v praksi pomeni, da je minimalno število ocen v tem šolskem letu zmanjšano na polovico in da bomo manj ocenjevali na daljavo.

V zavodu se že pripravljamo na postopno vračanje v šolske klopi, predvideni ukrepi za preprečevanje širjenja okužb pa so zelo strogi in predvsem ne dovoljujejo mešanja učencev različnih oddelkov med seboj. Tako lahko pričakujete, da bo izvajanje pouka precej prilagojeno in da vseh dejavnosti vsaj v prvih tednih po vrnitvi ne bomo smeli ali mogli izvajati. Ko bomo vedeli, kdaj bo vrnitev v šole možna, vas nemudoma obvestimo.

Ostanite zdravi in vse dobro

kolektiv OŠ ZGN Ljubljana